Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon; En sık tercih edilen epilasyon bölgesi olan Koltuk Altı Lazer Epilasyon hijyen sorunlarına yol açan koltuk altı tüylerinin lazer ışınları ile yok edilmesini amaçlayan kalıcı epilasyon yöntemi olup, Koltukaltı Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Seans Aralıkları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon, Kadın Lazer Epilasyon ve Erkek Lazer Epilasyon tedavilerinde en çok tercih edilen bölgedir. Başta hijyen ve estetik koşullar nedeni ile tercih edilen koltukaltı lazer epilasyon ağda, jilet ya da tüy dökücü krem gibi zahmetli ve uğraştırıcı klasik kıl alma yöntemleri ile uğraşmak istemeyen kişilere kalıcı etki ile pürüzsüz bir cilt sağlamaktadır.

  Koltuk altı kararması, aşırı kıllanma ya da cilt hassasiyeti gibi problemlerin oluşmasına yol açan epilasyon yöntemleri yerine kıl köklerini hedef alarak köklerin yapılarını bozan lazer tedavisi ile güvenli bir şekilde hijyen sorunları ortadan kaldırılmaktadır. Bununla birlikte kötü koku ve aşırı terleme sorunlarının da azalmasına yardımcı olmaktadır.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon

  Yeni nesil lazer epilasyon teknolojileri ile koltuk altındaki kılların doğru dozlar ile ortadan kaldırılmasını sağlayan epilasyon tedavisi öncesinde kıl rengi, cilt rengi, kıl kökünün derinliği ve kıl yoğunluğu gibi parametrelere dikkat edilerek tercih edilen cihaz ile test atışı yapılmasına olanak sunmak ve özelleştirilmiş seans planlamasının hazırlanmasını sağlamak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Lazer epilasyon işlemlerinde maksimum etki ile en hızlı yanıt veren koltuk altı bölgesi ve  lazer epilasyon tedavisi hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Koltuk Altı Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Tüm Kol Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Tüm Kol Lazer Epilasyon
  Tüm Kol Lazer Epilasyon kollardaki kılların yoğunluğunun istenilen etkiye göre optimum başarı ile giderildiği güvenli bir lazer epilasyon tedavisidir.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon işleminde kullanılan farklı özelliklere ve dalga boyuna sahip cihazlar bulunmaktadır. Dalga boyu prensibi ile çalışan bu cihazlar kıl tipine, cilt rengine ve kıl yoğunluğuna göre tercih edilebildiği gibi uygulama bölgelerine göre de değişiklik göstermektedir. Aşağıda yer alan bu cihazların her biri kıl kökünü lazer ışını ile yok etmek amacı ile dalga boyu prensibinde çalışırken farklı cilt tiplerinde yan etki oluşturmadan kalıcı sonuçların elde edilebilmesi için test atışı ile tercih edilmektedir.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon oldukça pratik bir uygulamadır. Uygulamadan en az 3 gün önce koltuk altındaki tüylerin bir jilet ile kısaltılarak seansa gelinmesi istenmektedir. Tercih edilen lazer epilayon cihazı üzerinden sistem ayarlamalarının yapılması ve uygun dozların belirlenmesi ile işleme geçilmektedir.

  Her iki koltuk altı bölgesi lazer epilasyon cihazının sistem başlığı ile tekli ve kontrollü atışlar ile taranmaktadır. Düzenli tekli atışlar esnasında lazer epilasyon cihazından gönderilen ışınlar cilt altında bulunan kıl kökleri tarafından tutunmaktadır. Bu tutulum esnasında köklerdeki ışık enerjisi ısıya dönüşmektedir. Bu etki esnasında ise iğne batması şeklinde bir his oluşmaktadır. Bu his dışında herhangi bir ağrı ya da hassasiyet oluşturmadan uygulama seansı son bulmaktadır.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Kadınlar tarafından tercih edilmesinin yanı sıra artık erkekler tarafından da sıklıkla tercih edilmeye başlanan Koltuk Altı Lazer Epilasyon işleminin seans sayısı ve seans aralıkları kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bilindiği gibi kadınların ve erkeklerin kıl karakteri ve cilt tipleri birbirinden farklıdır. Ancak diğer vücut bölgelerine göre en hızlı yanıt veren koltuk altı bölgesi için ortalama 6 seans yeterli olmaktadır. Gereklilik halinde seans sayısı arttırılabildiği gibi seans aralığı ise 4 ila 6 hafta arasındadır.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon Riskli Midir?

  Vücudun pek çok bölgesinde kullanılan lazer epilasyon teknolojisi, oldukça güvenli bir uygulamadır. Koltuk altı bölgesinde bulunan lenf dokulara, cilt altı dokulara ve çevre dokulara zarar vermeden yalnızca kıl kökleri üzerinde etkinliğini gösteren bu işlemin bilinen bir riski bulunmamaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Koltuk Altı Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin
   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin
   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button
   ×