Lazerle İz Tedavisi

Lazerle İz Tedavisi

  Lazerle İz Tedavisi; Cilt bakımı, cilt yenileme ve çeşitli cilt problemlerinde tedavi amacı ile kullanılmakta olan lazerin yara ve skar izi tedavilerinde kullanıldığı Lazerle İz Tedavisi cilt dokusunun tam kat yenilenmesi amacı ile CO2 fraksiyonel lazer tipinin kullanıldığı etkili ve başarılı yöntem olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Lazer ile İz Tedavisi Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Lazerle İz Tedavisi

  Günümüzde insan vücudunda çeşitli ameliyat izlerine, kaza ve yaralanmalara bağlı olarak izler kalmaktadır. Bu oluşan izler kişide özgüven kaybına yol açmaktadır. Herkes oluşan bu izlerden kurtulmak ister fakat izlerin tamamen yok olması mümkün değildir.

  Çünkü vücudun anatomik yapısında bir bozulma meydana geliyor. Ama lazer ile iz tedavisinde bu izler azaltılabilir ya da belirsiz bir görünüme kavuşturulabilir. İz tedavisi için en uygun lazer CO2 fraksiyonel lazer tipidir. Bu lazer sayesinde cilt tam kat yenilenebilir.

  Plexr Yara İzi Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Plexr Yara İzi Tedavisi
  Plazma enerjisinin kullanıldığı Plexr Yara İzi Tedavisi plazma enerjisi ile dokuyu sublimleştirerek yeni doku oluşumunu ve hücre yenilenmesini aktive eden ameliyatsız cilt tedavisidir.

  Lazerle İz Tedavisi Nasıl Yapılır?

  Tedavi sırasında lazer ışığı hastanın yara izinin bulunduğu alana gönderilerek bu alanda ısı hasarı meydana getirilir ve izler üzerinde deformasyon oluşturulur. Herhangi bir çevre dokulara zarar verilmez. Yaranın iyileşme mekanizması tetiklenerek dokuda iyileşme ve toparlanma süreci başlatılır. Buradaki ana unsur cildin doğal yapısında bulunan kolajen yapısını harekete geçirmektir. Bu sayede cilt üzerindeki gözenekler toparlanmakta ve ciltte bulunan diğer problemlerde azalmaktadır.

  Lazerle İz Tedavisi Avantajları

  Çeşitli nedenlerden oluşan yara, ameliyat izi, faça izi gibi durumlarda lazer ile iz tedavisini tercih etmek en mantıklısıdır. Özgüveninizi eksilten, utandığınız ve saklamaktan yorulduğunuz izler bu tedavi ile daha iyi görünüme kavuşturulur. Özellikle kişide bulunan faça izleri kişinin toplum içinde yanlış anlaşılmasına sebep olmaktadır. Bu izleri daha iyi bir görünüme kavuşturmak için lazer ile cilt tedavisini tercih etmelisiniz.

  Lazerle İz Tedavisi Yaptıranların Yorumları

  Lazer ile iz tedavisi kaç seans sürer?: Hastaya uygulanacak olan lazer seans sayısı ciltteki yaranın yapısına, oluşum şekline, rengine, derinliğine, genişliğine göre ve vücudun vereceği tepkiye bağlı olarak seans sayısı değişiklik gösterir. İlk seanstan itibaren gözle görülür fark meydana gelmektedir.

  Lazerle İz Tedavisi Fiyatları

  Kişide bulunan yara izinin yapısı, genişliği, derinliği gibi etkenler fiyatta farklılık gösterir. Ayrıca vücudun vereceği tepkiye göre de seans sayısı değişmektedir. Dolayısıyla kötü görünüme sebep olan izlerden kurtulmak için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Lazerle İz Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×