Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Kaş Kaldırma

Kaş Kaldırma

Kaş Kaldırma; Ameliyatsız cilt germe ve asma uygulamalarından olan Kaş Kaldırma tedavisi, elastikiyetini kaybetmiş cilt dokusunun sarkarak düşük göz kapaklarının ve çukurlaşan gözlere neden olan olumsuz etkilerini ortadan kaldırmayı hedefleyen medikal estetik bir prosedür olup, yüz analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Ameliyatsız Kaş Kaldırma Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Kaş Kaldırma

Kaş asma ya da kaldırma zamanla gerek çevresel gerekse yaş faktörü sebebiyle düşen göz kapakları ve çukurlaşan gözlerin etkisini vücuttan azaltmak daha genç ve dinç bir görünüme sahip olmak için uygulanan yöntemdir.

Fransız Askısı ile Kaş Kaldırma
BENZER TEDAVİLER
Fransız Askısı ile Kaş Kaldırma
aş Asma, Kaş Askılama ve İp Askı olarak da adlandırılan Fransız Askısı ile Kaş Kaldırma özel çözünebilen ipliklerin cilt altına yerleştirildiği cilt germe ve yenileme etkinliği olan minimal invaziv işlemdir.

Kaş Askılama – Kaldırma Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız Kaş Kaldırma yöntemi yüzümüzde herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan yara ve kesik izi olmaksızın iple kaş asma tekniği olarak da adlandırılan yöntemle yapılmaktadır. Bu yöntem özellikle cerrahi bir müdahale içermediği ve cildimizde yara izi bırakmadığı için tercih sebebi olmaktadır. Böylelikle düşük görünen göz kapağımız daha düzgün görünür ve bakışlarımız belirginleşir.

Kaş Askılama İşleminin Avantajları

Yorgun ve üzgün görüntüye neden olan kaş sarkması hem daha yaşlı gösterdiği hem de duygusal ifadelerin belirsizliğine sebep olduğu için bu durumun ortadan kalkması kişiyi daha genç gösterir. Sadece yaş değil yetersiz beslenme, sigara, stres, fazlaca kullanılan mimikler, yetersiz cilt bakımı kaş sarkmasına zemin hazırlayan çeşitli faktörlerdir. Bu görüntüden hem kolay hem de kısa sürede kurtulmak isteyenlerin tercih ettiği estetik işlem kaş askı ya da kaldırma işlemidir.

 • Kesik izi yoktur
 • Ciltte his kaybı olmaz
 • Normal hayatımıza hemen dönüş yapabiliriz
 • Ciltte canlanma meydana gelir
 • Ciltteki ince çizgiler yok olur
 • Kısa sürede işlem bitmiş olur

Kaş Kaldırma Yaptıranların Yorumları

Kaş Askılama Yöntemi Ağrılı mıdır?: Lokal anestezi altında olduğu için kaş askı işleminde ağrı duyulmaz. Hasta aynı gün evine dönüp günlük yaşamına adapte olabilir.

Kaş Askı – Kaldırma İşlemi Kalıcı mıdır?: Kaş askı – kaldırma işlemi deri kalınlığı ve kaş seviyesine göre değişiklik gösteren bir durumdur.

Kaş Kaldırma Fiyatları

Yüz şeklinize ve kullanılacak malzemeye göre fiyatlar da değişiklik gösterir. Ama daha detaylı bilgileri uzmanlarımızdan alabilirisiniz. Sizleri polikliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Kaş Kaldırma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

  Randevu Al

  Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

  Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

   (0)Seçilen Hizmet