Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Led Maske

Led Maske

Led Maske; Bir cilt bakım ve tedavi prosedürü olan Led Maske cilt lekelerin oluşumunu ciddi derecede yok eden son derece teknolojik bir uygulama olup güvenilirliğiyle günümüzde en fazla tercih edilen işlemdir. Led Maske Nasıl Yapılır? Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Led Maske

Maske cilt lekelerinin oluşumunu ciddi derecede yok eden son derece teknolojik bir ürün olup güvenilirliğiyle günümüzde en fazla tercih edilen bir üründür. Klinik araştırmalar sonucunda herhangi bir radyasyon etkisi yaratmadığı kanıtlanmıştır.

Sivilce tedavisi, akne tedavisi, leke tedavisi, yüzdeki ödemin giderilmesi, doku yenileme gibi birçok yöntemde kullanılır. Çeşitli renkler mevcuttur maskede. Her rengin ayrı bir önemi ve tedavisi vardır.

Altın Maske
BENZER TEDAVİLER
Altın Maske
Cilt bakım ve tedavi prosedürü olan Altın Maske tamamen organik ve cildi destekleyen bileşenleri içerisinde barındıran 24 ayar saf altın içeren oldukça etkili bir cilt maskesidir.

Led Maske Nasıl Yapılır?

Öncelikle uzmanlarımız tarafından hasta mauyene edilir ve sonrasında hastaya uygun maske seçilir. Daha sonra hastanın cildi temizlendikten sonra uygun solüsyonlar sürülür ve hastanın gözlerini ışıktan korumak için göz bandı ile kapadıktan sonra maske takılır. Maskenin farklı renkleri mevcuttur ve bu renkler farklı tedaviler sağlamaktadır dolayısıyla renkler arası geçişi kumanda yardımı ile uzmanlarımız rahatlıkla yapabilir. Yaklaşık 20 dakika ya da ihtiyaca göre süre arttırılırdıktan sonra maske çıkarılır.

Led Maske Avantajları

Özellikle ciltteki pürüzleri, lekeleri ve sivilceleri ilk seansta bile gözle görülür tedavi eder. Rahatsız olduğunuz sorunlu cilt problemlerinden en son teknoloji ile kurtulmanız artık daha rahat. Güvenilir olan bu yöntem ile uzmanlarımız ile birlikte istediğiniz sonuçları elde edersiniz. Ayrıca cilt üzerinde herhangi bir ters etkisi yoktur.

Maske Yaptıranların Yorumları

Maskedeki renklerin önemi nedir?

Yeşil ışık: Ciltte sakinleştirici etki yaratır ve cildin fazla melanin üretimini engelleyerek cilt leke oluşumunu önlemektedir.

Mavi ışık: Akne tedavisinde özellikle kullanılmaktadır. Mavi ışıkta bulunan ofinite özelliği sayesinde aknenin içindeki bakteriler ölür.

Kırmızı ışık: Hasarlı doku tedavisinde kullanılır ve yaşlanmış dokuları yeniler. Ayrıca gözenekleri sıkılaştırır.

Sarı ışık: Ciltteki kan dolaşımını düzenleyerek detoks etkisi yaratır

Maske tedavisi ağrılı bir tedavi midir?: Hayır. Hasta herhangi bir ağrı ya da acı hissetmez.

Led Maske Fiyatları

Maske tedavisinin fiyatları kişiye yapılacak olan işleme göre farklılık gösterir. Dolayısıyla daha fazla bilgi için kliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Led Maske Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    Randevu Al

    Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

    Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

      (0)Seçilen Hizmet