Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Mantis MR ile Antiaging

Mantis MR ile Antiaging

Mantis MR ile Antiaging; Bölgesel Zayıflama ve cilt tedavileri gibi çeşitli alanlarda kullanılan Mantis MR ile Antiaging dokularda uyarım sağlayan, doku hücrelerini aktive eden ve hücre uyarısı ile antiaging etkiler oluşturan etkili bir prosedür olup, Mantis MR Nasıl Uygulanır? Antiaging Etkileri Nelerdir? ve Seans Sayıları hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Tedavi ve medikal estetik uygulamalarda yüksek etkileri ve etkinlikleri ile yaygın olarak kullanılan Mantis MR, iki enerjiyi bir arada barındıran yeni nesil bir teknolojik sistemdir. Antiaging tedavilerinde yeni nesil bir teknolojik sistem olarak kullanılmaya başlanan bu ilerici teknoloji, hareketli tekerlekleri ile mekanik etki yaratan bir endomasaj sistemidir. Mekanik endomasaj özelliği ile cilt ve cilt altı dokularında uyarım sağlayan, cilt altı doku hücrelerini aktive eden ve hücre uyarısı ile antiaging etkiler oluşturan Mantis MR ile Antiaging çok yönlü olumlu etkilere sahiptir.

Mantis MR ile Antiaging

Hücresel düzeyde çalışan bu sistem, doku esnekliğini güçlendiren bir cilt terapisi yöntemidir. Yüz ve diğer vücut bölgelerine uygulanabilir özellikteki bu uygulama ile fibroblastik aktivite arttırılmaktadır. Bunun sonucunda da genetik, çevresel, beslenme alışkanlıkları, kullanılan kozmetik ürünler ve daha pek çok iç – dış faktörler sonucunda ortaya çıkan cilt deformasyonlarının önlenmesi, geciktirilmesi ve iyileştirilmesi sağlanmaktadır.

Cilt problemlerini azaltan, iyileştiren, onaran ve şekillendiren bu MR terapisi öncesinde cilt problemlerinin tespit edilmesi ve özelleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

Hücresel düzeyde çalışarak vücudun savunma mekanizmasını harekete geçiren, yaşlanma karşıtı etkiler oluşturan ve yenileyen bu çok yönlü tedavi hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Mantis MR ile Antiaging fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Antiaging Tedavileri
BENZER TEDAVİLER
Antiaging Tedavileri
Antiaging Tedavileri yaşlanma ile birlikte görülen cilt deformasyonlarının yavaşlatılması, önlenmesi ve geciktirilmesi amacı ile uygulanan tedaviler bütünüdür.

Mantis MR ile Antiaging Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Antiaging tedavilerinde çok yönlü etkiye sahip olan Mantis MR ile Antiaging uygulaması doku bağlarının güçlenmesi, yenilenmesi ve iyileştirilmesi amacı ile uygulanmaktadır. Derin bir titreşim ile çalışan motorlu silindirlere sahip olan bu sistemin ciltte oluşturduğu mekanik manipülasyonundan yararlanılmaktadır. Sistem başlığının cilt yüzeyinde gezdirilmesi şeklinde uygulanan bu basit ve konforlu işlem, fibroblastları uyaran ve doku hücrelerini aktive eden stokastik rezonansa sahiptir.

Enjeksiyon işlemi, kesi ya da iyileşme süreci gibi hasta konforunu etkilemeden uygulanabilen bu işlem, sistem başlığının düzenli ve kontrollü bir şekilde bölgede gezdirilmesi sonrasında endomasaj ve mekanik alan etkisi ile kas ve bağ dokusunda çok yönlü uyarımlar sağlamaktadır. Cilt problemine ve uygulama bölgesine göre uygun frekans ve güç ayarlarının yapılması ile etkin sonuçlar çıkaran bu işlem, sorunlu bölgenin hafif atımlı emilimi ile taranmasının ardından sonlandırılmaktadır.

Mantis MR ile Antiaging Sonrası Görülen Etkiler

Cilt sarkması, cilt kırışıklıkları, mimik çizgileri, elastikiyet kayıpları ve ton eşitsizlikleri gibi yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan pek çok cilt problemini cilt yenileme ve cilt gençleştirme etkisi ile onaran Mantis MR ile Antiaging manuel masaj uygulamasının endomasaj etkisi ile yapan rahatlatıcı bir etki oluşturmaktadır. Bununla birlikte görünür ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkaran işlem sonrasında cilt kıvrımlarında oluşan kırışıklıklar, mimik çizgileri ve sarkmalarda toparlanmalar görülmektedir.

Sistem başlığındaki hareketli tekerleklerin etkisi ile problemli cilt bölgesinin tüm katmanlarında uyarımlar oluşmaktadır. Bu uyarımlar ile lenfatik kanallarda açılma sağlanmaktadır. Bu etki lenfatik dolaşımı düzenlerken, sağlıklı doku hücrelerini aktive ederek antiaging etki oluşturmaktadır. Böylece yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesini, problemlerin onarılmasını ve hücresel yapılarda etkileşimi sağlayarak daha kaliteli, genç ve dinamik bir görünüm ile çok yönlü başarılar elde etmektedir.

Mantis MR ile Antiaging Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

Yaşlanma belirtilerini geciktiren ve cilt katmanlarını belirgin derecede onararak iyileştiren sıkılaştırıcı etkili Mantis MR ile Antiaging tedavisi seans şeklinde uygulanan bir işlemdir. Tedavinin seans süresi, seans sayısı ve seans aralıkları yaşa, cilt problemine, problemin derecesine ve yaygınlığına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle özelleştirilmiş seans planlaması için ön kontrol önerilmektedir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Mantis MR ile Antiaging Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    Randevu Al

    Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

    Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

      (0)Seçilen Hizmet