Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma

Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma

  Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma; Ameliyatsız estetik uygulamalar arasındaki Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma plazma enerjisinin kullanıldığı göz kapağındaki sarkık derinin sublimleştirilerek yeni doku oluşumunun aktive edildiği güvenli bir cilt germe tedavisi olup, cilt ve yüz analizi, klinik değerlendirme ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Plazma ile Göz Kapağı Estetiği Nasıl Uygulanır? İyileşme Süreci Nasıldır? ve Seans Sayısı Kaçtır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Ameliyatsız göz estetiği içerisinde bulunan Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma işlemi, havada bulunan gaz ile ciltteki elektriksel enerjinin iyonize olması sonrasında ortaya çıkan plazma enerjisi ile gerçekleştirilen yüksek etkili ve etkinliğini kanıtlamış bir estetik uygulamadır. Cildin en üst katmanının plazma enerjisi ile süblimleştirilmesi yani buharlaştırılması esasına dayanan bu işlem, yeni ve sağlıklı doku oluşumunu tetikleyerek cilt kalitesini arttırmakta ve cildi yenileyerek yapılandırmaktadır.

  Cerrahi operasyonlara alternatif olarak tercih edilen plazma enerjisi ile göz kapağı estetiği uygulamaları, az sayıda seans ile en etkili ve başarılı sonuçları ortaya çıkaran bir göz kapağı kaldırma yöntemidir. Göz kapağındaki sarkmış, deforme olmuş ve gevşemiş fazla cilt dokusunu buharlaştırarak doku hücrelerinin aktive edilmesi ile cilt yenilenmesini sağlayan bu işlem, kalıcı sonuçlar ile göz kapağı estetiğine ilişkin pek çok problemi ortadan kaldırmaktadır.

  Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma

  Fazla cilt dokusunu plazma enerjisi ile süblimleştirerek ortadan kaldıran ve yenilenmiş bir cilt ve cilt altı katmanı ile gözü kapağını estetik bir görünüme kavuşturan plazma enerjisi ile göz kapağı estetiği öncesinde göz kapağına ilişkin problemlerin tespit edilmesi ve kişiye özel oluşturulan tedavi planlamasının hazırlanması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Gücünü havadaki gazdan alarak cilt ve cihaz arasında bir ark oluşturarak etkinliğini gösteren bu teknolojik sistem ve tedavi hakkında soru – görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Plazma ile Göz Kapağı Kaldırma fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Plexr Göz Kapağı Estetiği
  BENZER TEDAVİLER
  Plexr Göz Kapağı Estetiği
  Plazma enerjisinin cilt tedavisinde kullanıldığı Plexr Göz Kapağı Estetiği gevşeyen ve torbalanan cilt dokusunu plazma ile süblimleştirerek cildi toparlayan ve sıkılaştıran ameliyatsız göz kapağı tedavisidir.

  Plazma ile Göz Kapağı Kaldırma Nasıl Yapılır?

  Cihaz ve cilt arasındaki potansiyel farkın kullanılmış olduğu bu sistem, havada bulunan oksijeni yani gaz halinde bulunan su buharı ve azotu elekstriksel enerji ile plazma enerjisine dönüştürmektedir. Cihaz ucunun cilt dokusuna temas etmesi ile bir ark oluşturan bu tedavi, fazla dokuyu süblimleştirerek yok etmektedir.

  Maddenin dördüncü halinin yani plazma enerjisinin kullanılmış olduğu bu tedavi, elektriksel akım sonucunda oluşan ısı artışının hasta konforunu etkilememesi için göz kapağı ve çevresine lokal anestezik krem sürülmesi ile başlamaktadır. Yeterli uyuşmanın elde edilmesi ile problemli dokuların bulunduğu yerler sistem başlığının ucu ile kontrollü bir şekilde taranmaktadır.

  Kanama, ağrı ya da acı hissi oluşmadan gerçekleştirilen bu işlem, göz kapağındaki probleme ve hedefe göre belirlenen teknikler doğrultusunda kontrollü bir şekilde göz kapağına da uygulanmaktadır. Herhangi bir ön hazırlık gerektirmeyen bu işlem her iki göz kapağına da uygulanmasının ardından sonlandırılmaktadır.

  30 dakika gibi çok kısa sürede gerçekleştirilen bu işlem, göz kapağı üzerinde mikro boyutlu ve kontrollü buharlaştırmalar yapmaktadır. Bu buharlaştırmalar cildin en üst katmanındaki ölü hücreleri gaz haline dönüştürmekte ve yeni doku hücrelerinin oluşumunu aktive etmektedir.

  Plazma ile Göz Kapağı Kaldırma Tedavisi İyileşme Süreci

  Cerrahi operasyonlara alternatif olan Plazma ile Göz Kapağı Kaldırma tedavisi cerrahi kesi, dikiş, pansuman, komplikasyon riski ve uzun iyileşme süreci olmayan bir işlemdir. Uygulama sonrasında mikro boyutlu süblimleşmelere bağlı olarak yine mikro boyutlarda küçük kahverengi ve kabuklu bir görünüm oluşmaktadır.

  Bu mikro boyutlu kabuklanma tedaviden sonra görülmesi beklenen bir durumdur. 4 ila 10 içerisinde kendiliğinden düşerek kaybolan bu kabuklu görünüme travmatik müdahalelerde bulunulmamasına özen gösterilmelidir. Kabukların yerinden kaldırılması ya da müdahale edilmesi bölgede iz oluşumuna yol açabilmektedir. Bu nedenle önerilen özel tedavi kremleri dışında herhangi bir uygulama yapılmamasına dikkat edilmelidir.

  Plazma ile Göz Kapağı Kaldırma Seans Sayıları ve Seans Aralıkarı

  Plazma ile Göz Kapağı Kaldırma seans şeklinde uygulanan bir tedavidir. Ortalama 30 dakika gibi çok kısa sürede tamamlanan bu işlemin seans süresi göz kapağında bulunan probleme göre değişiklik göstermekte olup, genellikle tek seansta başarılı sonuçlar vermektedir. Ancak cilt sarkması ve göz kapağı düşüklüğünün derecesine bağlı olarak ikinci ya da üçüncü seansa ihtiyaç duyulabildiği için tedavi öncesinde ön kontrol önerilmektedir.

  Plazma Enerjisi ile Göz Kapağı Estetiği Yan Etkisi Var Mı?

  Göz kapağı düşüklüğü ve göz kapağı sarkması gibi pek çok problemde üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran Plazma ile Göz Kapağı Kaldırma işleminde mikro boyutlu çalışmalar yapılmaktadır. Cilt, cilt altı dokuları, göz ve çevresinde herhangi bir zararlı etkisi bulunmayan bu işlemde problemli alanlar mikro boyutlu olarak hedeflendiği için yan etki oluşturmadan kontrollü bir şekilde başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×