Plazma İle Kırışıklık Tedavisi

Plazma İle Kırışıklık Tedavisi

  Plazma İle Kırışıklık Tedavisi; Ameliyatsız cilt tedavileri yöntemlerinden olan Plazma İle Kırışıklık Tedavisi ciltte sorunlu bölgeye direkt olarak etki eden plazma enerjisinin kullanıldığı ve hasarlı dokunun sublimleştirilerek yeni doku oluşumunun aktive edilidği etkili ve güvenli bir cilt tedavisi yöntemi olup, klinik değerlendirme ve uygulama öncesinde merak edilen Plazma ile Kırışıklık Tedavisi Nasıl Uygulanır? Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Plazma İle Kırışıklık Tedavisi

  Sorun odaklı olan, ciltte sorunlu bölge haricinde kıl kökleri, kılcal damar, yağ ve sinir dokularına zarar vermeyen; maddenin dördüncü hali olan plazma enerjisi kullanılarak ciltte doku onarımını sağlayan uygulamadır.

  Plexr ile Cilt Germe
  BENZER TEDAVİLER
  Plexr ile Cilt Germe
  Plexr ile Cilt Germe plazma enerjisinin dokuyu süblimleştirme ve yeni doku oluşumunu aktive etme özelliğinden yararlanılan bir cilt tedavisi yöntemidir.

  Plazma İle Kırışıklık Tedavisi Nasıl Yapılır?

  Son yıllarda ameliyatsız göz kapakları uygulamalarında çokça tercih edilen yöntemle kişi yüz bölgesindeki kırışıklarından ve sarkmalarından rahatlıkla kurtulabilir. Uzmanımız önce kişiyi muayene ederek deforme olmuş bölgenin yapısını inceler. Gerekli tetkikler ve incelemelerden sonra işlem bölgesi antiseptik solüsyonla temizlenir.

  Temizlenen cilde anestezik etki içeren krem sürülerek işlemde herhangi bir ağrı duymaması sağlanır. Uzmanımız küçük özel plazma enerjisi veren cihazı sorunlu bölgeye değdirmeden sadece verdiği odaklı enerjiyi cilt altına tutar. Böylece sarkan ve kırışan deride kolajen madde harekete geçerek doku onarım ve elastiğini sağlar. İşlem sonrası kişinin güneş korumalı bir fondöteni tabaka halinde yüzüne sürülmesi gibi çeşitli öneriler ile hasta evine dönebilir.

  Plazma İle Cilt Kırışıklığı Tedavisi Avantajları

  Kontrollü ve odaklı enerji ile hem pratik hem de daha kısa sürede istenen sonuca plazma tedavisi ile varmak mümkündür. Verilen enerji ile sarkan deri buharlaştırılır, deri altında ise onarım süreci başlayarak kolajen üretimi artar. Böylece cilt daha sağlıklı, genç ve parlak bir görünüme kavuşur. İz bırakmayan bu tedavi yöntemi başarılı sonuçlarla yüz güldürür.

  Plazma İle Cilt Kırışıklığı Tedavisi Yaptıranların Yorumları

  Plazma ile Cilt Kırışıklığı Tedavisi Kalıcı mıdır?: Plazma ile kırışıklık tedavisi göz çevresinde yaptığı muhteşem etki ile yüzdeki diğer bölgelerde de uygulanmaya başlanmıştır. Kalıcılık süresi kişinin fizyolojik özelliklerine göre değişiklik gösterir.

  Plazma ile Cilt Kırışıklığı Tedavisi ağrılı mıdır?: Maddenin dördüncü hali olarak ortaya çıkan bu enerji uygulanmadan önce anestezik krem sürülür. Bu yüzden hasta herhangi bir ağrı ya da acıya maruz kalmaz.

  Plazma İle Kırışıklık Tedavisi Fiyatları

  Cilt yaşı, fizyolojik özellikler, deforme olmuş cilt yapısı ve kapladığı yüzey gibi pek çok etken fiyatları etkiler. Ayrıntılı bilgi için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Plazma İle Kırışıklık Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×