Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama

Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama

  Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama; Son dönemde oldukça popüler bir uygulama olan Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama diyet ve egzersizlere yanıt vermeyerek estetik görünümü bozan yağlanmalarda kontrollü soğutma etkinliği ile incelme sağlayan özel bir prosedür olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Soğuk Lipoliz Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Bölgesel kilo problemleri hem beden sağlığı hem de ruh sağlığı açısından oldukça önemlidir. Metabolizmanın yavaşlamasından beslenme bozukluklarına kadar pek çok etkenin neden olduğu bölgesel yağlanma sorunları iyi bir görünüme sahip olmak için geciktirilmeden çözüme kavuşturulması gereken bir problem olmasının yanı sıra bu bölgelerdeki yağlar diyet ve yüksek efor sarf edici egzersizlere karşı direnç göstermektedir. Bu nedenle bölgesel yağlanma sorunlarında diyet ve egzersiz programlarına ek olarak Bölgesel Zayıflama tedavileri önerilmektedir.

  Bölgesel kilo problemine neden olan farklı yapılardaki yağları ve alanları hedef alarak etkinlik gösteren üstün etkili bölgesel incelme ve selülit tedavileri çeşitli teknolojiler ve metotlar ile uygulanmaktadır. Bu yeni nesil teknolojiler içerisinde yer alan Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama tedavisi de son dönemde popüler olan ve bölgesel kilo problemini cerrahiye alternatif olarak kalıcı etki ile çözüme kavuşturan bir sistemdir.

  Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama

  Bölgesel kilo problemlerinin bulunduğu alanları vakumlayarak dondurma etkisi ile parçalayan ve lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımını sağlayan Soğuk Lipoliz teknolojisi ile yağlanma ve kilo probleminden kurtulmak için ücretsiz vücut analizi ve klinik muayenemizden yararlanarak kişisel tedavi planlamanızı oluşturabilirsiniz.

  Cilt altındaki dirençli depo yağlarını çevre dokulara zarar vermeden kontrollü bir şekilde soğutarak yapılarını bozan ve tahrip etkisi sonrasında boşaltan Soğuk Lipoliz hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek ve bilgi almak, ücretsiz vücut analizi ve klinik muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Mantis MR Bölgesel Zayıflama
  BENZER TEDAVİLER
  Mantis MR Bölgesel Zayıflama
  eşitli cilt problemlerinden lokal incelmeye kadar çeşitli etkinliği bulunan Mantis MR Bölgesel Zayıflama endomasaj ve aynı anda motorlu silindirlerle mekanik menipülasyon ortaya çıkaran bir tedavi yöntemidir.

  Soğuk Lipoliz ile Zayıflama Nedir?

  Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama tedavisi diyet ve egzersizlere yanıt vermeyerek estetik görünümü bozan bölgesel yağlanmalarda incelme sağlayan özel bir sistemdir. Bölgesel zayıflama tedavilerinde kullanılan bu gelişmiş teknoloji, yeni nesil bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi işlemi olup; özel bir başlık ile vakum etkisi oluşturarak yağ hücrelerini belirli dereceye kadar soğutmaktadır. Yağ hücrelerini dondurarak parçalayan ve yağ hücre duvarlarını hasara uğratan bu işlem ile maksimum etkili incelme elde edilebilmektedir.

  Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama Nasıl Uygulanır?

  Soğuk Lipoliz vakumlama yapabilecek özel sistem başlıklarına sahiptir. Basen, kol, bacak ve göbek gibi bölgelerde kullanılabilen bu başlıklar bölgesel yağlanma olan alanlara yerleştirilerek dokuyu vakumlamakta ve yağların yüksek soğuklukta parçalanmasını sağlamaktadır.

  İşlem prosedürü ise ilk olarak doz ve sistem ayarlamaları ile başlamaktadır. Daha sonrasında cihaz başlıklarının yerleştirileceği alanlara özel bir jel içeren pedler yerleştirilmektedir. Daha sonrasında bu pedlerin üzerine sistem başlıkları yerleştirilerek doku başlık tarafından vakumlanmaktadır. Vakumlama işlemi sonrasında da sistemde belirlenen dozda soğutma işlemi başlamaktadır.

  Ortalama 45 ila 60 dakikalık seans süresine sahip olan Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama işlemi yatarak gerçekleştirilen konforlu bir sürece sahiptir. Soğutma işlemi sırasında çevre dokularda herhangi bir hasar ya da komplikasyon gelişmediğinden ağrı ya da acı hissedilmemektedir.

  Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Bölgesel yağları dondurarak parçalayan Soğuk Lipoliz tek seans ya da yağlanma derecesine göre seanslar halinde uygulanan bir tedavi protokolüne sahiptir. Genel olarak depo yağarda tek seansta başarılı sonuçlar veren bu işlem, tedaviden alınan yanıta göre 2 ila 3 seans uygulanabilmektedir. Seans aralıkları ise 3 haftada 1 seans şeklindedir.

  Soğuk Lipoliz Riskli Midir? Yan Etkileri Nelerdir?

  Liposuctiona alternatif olarak uygulanan ve herhangi bir cerrahi prosedür gerektirmeyen Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama tedavisi oldukça güvenli ve konforlu bir işlemdir. Depo yağların duvarlarını bozarak ve yapılarını hasara uğratarak etkinliğini gösteren bu işlemin çevre dokular üzerinde zararlı bir etkisi yoktur. Ancak vakumlama etkinliği nedeni ile kızarıklık, hassasiyet ve ender durumlarda morarma görülebilmektedir. İşlemden sonra görülmesi beklenen bu olası geçici yan etkiler ise herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan hafifleyerek kaybolmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×