Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Theramegnetic ile Anti Aging

Theramegnetic ile Anti Aging

Theramegnetic ile Anti Aging; Son dönemde etkinliğini kanıtlamış popüler uygulamalar arasında yer alan Theramegnetic ile Anti Aging hücresel düzeyde çalışarak fibroblastik aktiviteyi hızlandıran ve düzenleyen etkili ve başarılı yaşlanma karşıtı tedavi yöntemi olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Theramegnetic Nedir? Anti Aging Tedavi Nasıl Uygulanır? Seans Süresi ve Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Genetik ve çevresel faktörlere bağlı olarak ortaya çıkan cilt yaşlanması, cilt sağlığını ve kalitesini bozarak genel görünümü etkilemektedir. Epidermis, dermis ve cilt altı katmanlarındaki hasarlar sonucunda oluşan bu hasarlar ciltte incelme, kuruluk, kırışıklık ve cilt lekeleri gibi karmaşık estetik sorunları da beraberinde getirmektedir.

Cildin çeşitli katmanlarını olumsuz yönde etkileyen cilt yaşlanması en sık yüz, boyun, kol ve el sırtında kendini gösterdiği için kişilerin daha yaşlı görünmesine yol açmaktadır. Estetik, kozmetik ve psikolojik sorunlara neden olan bu cilt yaşlanması tüm kadın ve erkekler için genel bir problem olmakla birlikte cerrahi müdahaleler ve ameliyatsız medikal estetik uygulamalar içerisindeki anti – aging tedaviler ile geciktirilmesi, önlenmesi ve iyileştirilmesi sağlanmaktadır.

Theramegnetic ile Anti Aging

Cilt yaşlanmasının önlenmesi, geri döndürülmesi ve yavaşlatılabilmesi amacı ile uygulanan antig aging tedavilerdeki cerrahi prosedürler anestezi riskleri, komplikasyonlar ve iyileşme süreci gibi parametreler nedeni ile pek çok kimse tarafından tercih edilmemektedir. Bu nedenle cerrahi müdahalelere alternatif olarak kullanılmakta olan ameliyatsız antig aging tedaviler ile operasyonların beraberinde getirdiği riskleri taşımadan yaşlanma etkilerini en aza indirerek estetik ve kozmetik görünümü korumak ve iyileştirmek mümkündür.

Kişinin yaşam kalitesinden cilt sağlığına kadar olumlu etkiler oluşturan anti aging yöntemleri içerisinde Theramegnetic ile Anti Aging tedavisi bulunmaktadır. Teramanyetik tedavi olarak da adlandırılan bu işlem hücresel düzeyde çalışan ve hücresel yenilenmeyi geliştirerek destekleyen özel bir sistemden oluşmaktadır. Yüz ve vücut problemlerinin iyileştirilmesi için geliştirilmiş bu sistem ile kaybedilen güzelliğin yeniden kazandırılmasını sağlamak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak cilt analizi gerçekleştirebilir, kişisel tedavi protokollerinin oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

Ciltte yaşlanma ile gelişen karmaşık estetik sorunların yavaşlatılmasını sağlayan ve genç, doğal ve dinamik görünümü koruyan üstün başarılı etkilere sahip Teramanyetik Tedavi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve cilt analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic ile Anti Aging fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe
BENZER TEDAVİLER
Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe
Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe odaklanmış ses dalgalarının cilt altındaki kolajen üretimini tetiklemesinden ve aktive etmesinden yararlanılan modern ve ameliyatsız bir cilt tedavisi yöntemidir.

Theramegnetic ile Anti Aging Nasıl Uygulanır?

Theramegnetic ile Anti Aging işlemi, cilt ve yüz kusurları üzerinde çalışan özel el aleti ile uygulanan non – invaziv bir tedavi protokolüdür. El aletinin işlem bölgesine temas ettirilerek uygulandığı bu tedavide sistem başlığındaki iki yönlü motorlu silindirler ve stokastik rezonanstan yararlanılmaktadır.

Uygulama esnasında çift yönlü silindirler ciltte mekanik masaj etkisi oluştururken derideki vakum etkisi ile birlikte cilt altına stokastik rezonans ile düşük atımlar yapılmaktadır. Cilt problemine, bölgeye ve ihtiyaca göre farklı güç ve sistemlerde çalışan bu cihaz stokastik rezonansa dayalı manyetik alanlar oluşturarak bağ dokularında ve hücresel düzeyde aktiviteyi tetikleyen akımlar oluşturmaktadır.

İşlem bölgesinin genişliğine göre 30 ila 60 dakika arasında değişiklik gösteren Teramanyetik Tedavi, silindirlerin cilt yüzeyindeki vakum ve emişi ile birlikte rahatlatıcı bir etki oluşturmaktadır. Çalışma alanlarının düzenli ve kontrollü bir şekilde taranmasının ardından Theramegnetic ile Anti Aging seansı sonlanmış olmaktadır.

Theramegnetic ile Anti Aging Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

Cilt yaşlanması ile gelişen estetik problemleri iyileştiren ve yaşlanma belirtilerin azaltan Theramegnetic ile Anti Aging tedavisi seanslar şeklinde periyodik olarak uygulanmaktadır. Yaş, cinsiyet ve cilt analizi ile elde edilen bulgular değerlendirilerek oluşturulan bu periyodik tedaviler genellikle 5 ila 15 seans arasında değişiklik göstermektedir. Seans sıklığı özelleştirilmiş tedavi planlamasına göre 3 ila 5 gün aralığındadır.

Theramegnetic ile Anti Aging Sonrası Görülen Etkiler

İki yüksek performansı içerisinde barındıran Theramegnetic ile Anti Aging teknolojisi ile oluşturulan mekanik masaj ve düşük atımlar cilt altında ve cilt katmanlarında fibroblastik aktivitenin uyarılımını sağlamaktadır. Ayrıca mekanik masaj dokular arası oksijenlenmeyi arttırarak hücre yenilenmesinin hızını iyileştirmekte ve tetiklemektedir. Böylece yaşlanma ile gelişen problemlerin hücresel düzeyde onarımını sağlayarak, anti aging etki oluşturmaktadır.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Theramegnetic ile Anti Aging Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    Randevu Al

    Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

    Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

      (0)Seçilen Hizmet