Theramegnetic

Theramegnetic

  Theramegnetic; Çeşitli kullanım alanına ve geniş etkinlik yelpazesine sahip Theramegnetic tedavi çift yönlü rulmanların ve stokastik rezonansın doku hareketliliği ve fibroblastik aktiviteyi arttıran etkinliğinin kullanıldığı metot olup, cilt analizi, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Theramegnetic Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Theramegnetic tüm yüz ve vücut bölgelerinde geniş kullanım yelpazesine ve etki mekanizmasına sahip en gelişmiş teknolojik sistemlerden bir tanesidir. Cilt kusurlarını iyileştiren, doğal güzelliğin yeniden kazanılmasına olanak sunan ve fiziksel dengeyi destekleyen non – invaziv bir tedavi protokolüdür. Estetik cerrahi prosedürlerini içerisinde barındırmadan endomasajı ve stokastik rezonansı bir arada tuta bu tedavi, bölgesel zayıflama, selülit tedavisi, kırışıklık tedavisi ve cilt lekesi tedavisi gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.

  İhtiyaca göre kişiselleştirilmiş tedaviler ile her seans sonunda maksimum başarı elde edilmesine olanak sunan bu teknoloji “Teramanyetik Tedavi” olarak adlandırılmaktadır. İşlem alanında cilt dokularını ve doku katmanlarındaki hücreleri hedef alan bu tedavi yöntemi ile her seans sonrasında hücresel düzeydeki aktiviteleri arttırmaktadır. Bu nedenle uygulama amacı dışında da bütüncül bir etki oluşturarak vücut yağ endeksini azaltma, lokalize yağları parçalayarak selülit problemini iyileştirme, doku desteklerini uyarma ve ciltteki fibroblastik aktiviteyi düzenleme ile çok yönlü tedavi seçeneği sunmaktadır.

  Theramegnetic

  İki yüksek performansla cilt kusurları üzerinde çalışan bu teknoloji ile sağlıklı, genç ve dinamik bir cilt ve estetik, şekilli ve sıkı bir vücuda sahip olabilmek için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut ve cilt analizi yaptırabilir; kişiselleştirilmiş tedavi protokolleri ile iyi hissettiren cilde ve vücuda sahip olabilirsiniz.

  İki motorlu silindirler ile endomasaj etkisi oluşturmasının yanı sıra stokastik rezonansa dayalı darbeli manyetik alanlar yaratarak hücreler arasındaki alışverişi iyileştiren Teramanyetik Tedavi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ön kontrol ile cilt ve vücut analizi yaptırmak için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  EmSlim
  BENZER TEDAVİLER
  EmSlim
  meliyatsız bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma teknolojisi olan EmSlim depo yağları kas aktivitesini arttırarak parçalayan ve doku hücrelerinde onarımı sağlayarak cildi sıkılaştıran son nesil bir sistemdir.

  Theramegnetic Nedir? Etki Mekanizması Nasıl Çalışır?

  Cilt Tedavileri, Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavileri içerisinde üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran Theramegnetic özel başlıklar ile uygulanan non – invaziv bir sistemdir. Sistem başlığında iki yönlü çift silindir bulunduran bu cihaz darbeli aspirasyon yani ciltte emme / vakumlama etkisi oluşturmaktadır. Vücudun ve yüzün her bölgesine özel geliştirilmiş bu başlıklar hücresel düzeyde çalışmayı sağlarken stokastik rezonansa dayalı darbeli manyetik alanlar oluşturarak hücresel yenilenmeyi geliştiren ve destekleyen özel bir etki sağlamaktadır.

  İlk seanstan itibaren somut, ölçülebilir ve kalıcı ekili sonuçlar ortaya çıkaran Teramanyetik Tedavi, endomasaj etkinliği ile çevre dokularda herhangi bir komplikasyon geliştirmeden ve risk oluşturmadan rahatlatıcı işlem olanağı sunmaktadır. Mekanik masaj etkisi sayesinde vücuda etki ederken farklı güç ve frekanslarda çalışma imkanı sunduğu için amaçlanan tedaviye uygun optimum yanıtlar vermektedir.

  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi

  Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi içerisinde kullanılmakta olan en gelişmiş sistemlerden bir tanesi Theramegnetic yani “Teramanyatik Tedavi” yöntemidir. Derin bir mekanik masaj etkisi oluşturan bu sistem, motorize silindirler sayesinde lokalize yağların bulunduğu alanlarda hafif bir emiş gücü ile vakum etkisi yaratmaktadır. Mekanik olarak yapılan bu masaj ve stokastik rezonansa dayalı darbeli manyetik alanlar sonrasında cilt ve cilt altındaki yağ dokusu hareketlenmektedir. Ayrıca mikro dolaşımın artması ve kas uyarılımın aktive edilmesi ile yağ hücrelerinin ölerek bölgeden uzaklaştırılmasını hızlandırmaktadır. Stokastik rezonansa dayalı manyetik alanlar fibroblastik aktivitenin arttırılmasına ve bağ dokusu desteklerinin üretimini uyarması ile vücut sıkılaştırma ve şekillendirme etkinliği göstermektedir.

  Theramegnetic ile Cilt Tedavileri

  Anti aging tedaviler, cilt sıkılaştırma ve kırışıklık tedavisi gibi alanlarda kullanılan Theramegnetic teknolojisi cilt ve doku katmanlarında önemli rol oynayan kollajen ve elastin liflerinin uyarılmasını ve çoğalmasını desteklemektedir. Fibroblastları tetikleyen hücre yenileyici etkinliği ve düşük düşük frekanslı atımlarda oluşan manyetik alanlar sayesinde kronolojik yaşlanmaya eşlik eden cilt kusurlarının iyileştirilmesini, geciktirilmesini ve onarılmasını sağlamaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Theramegnetic Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×