Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği

Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği

Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği; Enjeksiyon uygulamalarından teknolojik sistemlere kadar çeşitli prosedürü içerisinde barındıran Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği estetik cerrahiye ihtiyaç duyulmadan medikal estetik yöntemlerle kaş formunun yeniden düzenlendiği uygulamalar olup, yüz analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Ameliyatsız Kaş Kaldırma Yöntemleri Nelerdir? Nasıl Uygulanır? ve Etkinlikleri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Zamana bağlı olarak gelişen kronolojik yaşlanma ile beraber güneş, eslenme alışkanlıkları, sigara, alkol ve diğer çevresel faktörler sonucunda cilt altı katmanlarında ve cilt yüzeyinde deformasyonlar ve hasarlar görülmektedir. Cilt yaşlanması olarak ifade edilen bu problemler vücudun her bölgesinde kendini direkt olarak gösterirken ilk olarak yüz dinamiğinde gözlemlenmektedir.

Göz çevresi, alın ve kaş üzeri gibi alanlarda belirginleşen cilt yaşlanmalarının etkileri ifadenin ve yüz formunun bozulmasına yol açmaktadır. Kaş köşelerinin düşmesi, göz kapaklarının torbalanması ve alın bölgesinde derin cilt katlanmaları şeklinde görülen bu problemlerin yol açtığı estetik ve kozmetik sorunlar cerrahi herhangi bir prosedüre ihtiyaç duyulmadan Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği ile giderilebilmekte, yüz formu yeniden şekillendirilebilmektedir.

Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği

İfadenin oluşmasında önemli bir yere sahip olan kaşların yaşlanma ile birlikte düşmesi sonrasında yaşlı, yorgun, sinirli ve gergin bir görünüme neden olduğu yüz estetiğini ortadan kaldıran ameliyatsız kaş kaldırma yöntemleri ile genç ve sıkı bir yüz hattına sahip olabilmek için ücretsiz muayene olanaklarımızdan yararlanarak cilt analizi yaptırabilir, en ideal tedavi yöntemini tercih edebilirsiniz.

Estetik ameliyat ya da cerrahi ameliyatların beraberinde getirdiği iyileşme süreci, yatış ve anestezi gibi prosedürleri içerisinde barındırmayan ameliyatsız kaş estetikleri hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve cilt analizi için randevu talep etmek veya Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Fransız Askısı ile Kaş Kaldırma
BENZER TEDAVİLER
Fransız Askısı ile Kaş Kaldırma
aş Asma, Kaş Askılama ve İp Askı olarak da adlandırılan Fransız Askısı ile Kaş Kaldırma özel çözünebilen ipliklerin cilt altına yerleştirildiği cilt germe ve yenileme etkinliği olan minimal invaziv işlemdir.

Ameliyatsız Kaş Kaldırma Uygulamaları Nelerdir?

Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği ihtiyaca göre uygulanan ameliyat ya da cerrahi prosedür gerektirmeyen işlemlerin tümüdür. Cerrahi ameliyatlara alternatif olarak tercih edilen bu estetik prosedürler ideal kaş formuna ve ihtiyaca göre kişisel olarak belirlenmektedir. Klinik muayene ve cilt analizi sonrasında altın oran değerlendirilerek her bireyin ideal kaş formuna uygun tedavi planı belirlenmektedir. Daha sonrasında en etkin tedavinin belirlenmesi ile işlem alanları ve çalışılacak bölgelere karar verilmektedir.

Kişiselleştirilmiş tedavi planlamaları ile uygulanarak her kişiye özel ideal kaş formunu oluşturan ameliyatsız kaş kaldırma yöntemlerimiz aşağıda yer almaktadır.

İple Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği

Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği içerisinde en popüler işlem olan İple Kaş Kaldırma tedavisi lokal anestezi eşliğinde uygulanan oldukça konforlu ve pratik bir yöntemdir. Özel olarak imal edilmiş PDO ipliklerinin kullanıldığı bu estetik işlem alın, göz çevresi ve kaş bölgesindeki cildin toparlanarak yukarı kaldırılmasını amaçlayan üstün etkili bir tedavidir. Kaş ile cildin birleştiği noktadan cilt altına yerleştirilen ipler gerilerek kaşlar istenilen forma göre yukarı kaldırılmaktadır.

Saçlı deri içerisine gizlenen ya da deri dışındaki bölümlerin kesilerek herhangi bir dikiş ya da kesi işlemine ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilen iple kaş askılama sonrasında sosyal ve günlük hayata devam etmek mümkündür. Cerrahi bir prosedür olmadığı için kesi ya da dikiş izi veya pansumana ihtiyaç duyulmamaktadır. İşlemin olumlu etkilerini ise hemen görmek mümkündür.

Dolgu ile Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği

Dolgu ile Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği işlemi yüze uygun kaş şeklinin verilmesinin yanı sıra cilt yaşlanmasının neden aşırı mimik kullanımının azaltılması ve cilt deformasyonlarının geciktirilmesini amaçlayan çok yönlü bir tedavi protokolüdür. İşlem esnasında her iki kaş ucu yukarı kaldırılarak yüz dinamiği değerlendirilmektedir. Daha sonrasında kullanılacak dolgu oranı ve enjeksiyon bölgelerine karar verilmektedir.

Altın oran hesaplamaları yapılarak uygulanan dolgu enjeksiyonu uygulaması ortalama 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Kalıcı etkilere sahip olmayan bu işlem tekrarlanabilir özellikte olduğu için tedaviden elde edilen başarının sürdürülebilmesi için etkinlik süresi sonrasında tekrarlanması önerilmektedir. Dolgu enjeksiyonunun tamamlanmasının ardından da sosyal ve günlük hayata kesintisiz devam edilebilmektedir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Ameliyatsız Kaş Kaldırma Estetiği Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    Randevu Al

    Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

    Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

      (0)Seçilen Hizmet