Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Lazerle Kırışıklık Tedavisi

Lazerle Kırışıklık Tedavisi

Lazerle Kırışıklık Tedavisi; Ameliyatsız Kırışıklık Tedavileri yöntemlerinden olan Lazerle Kırışıklık Tedavisi ciltteki kırışıklıkların ve sarkmaların yok edilebilmesi için ciltteki kolajen hücrelerini uyararak etki eden bir prosedür olup, klinik değerlendirme ve cilt analizi öncesinde merak edilen Lazer ile Kırışıklık Tedavisi Nasıl Uygulanır? Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Lazerle Kırışıklık Tedavisi

Lazer ile kırışıklık tedavisi ciltteki kırışıklıkların ve sarkmaların yok edilmesini sağlayan sağlıklı bir yöntemdir. Radyofrekans enerjisi ve optik enerji birlikte etki ederek ciltteki kolajen hücreler uyarılır ve ciltteki çukurluklar doldurularak kırışıklıkların giderilmesi sağlanır.

Ciltteki kolajenin yenilenme süresine bağlı olarak kişiden kişiye değişen bu yöntemle en kısa sürede en doğru sonuç alınır.

Cilt Germe Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
Cilt Germe Tedavisi
Cilt Germe Tedavisi yöntemleri enjeksiyon uygulamalarından yeni nesil teknolojilere kadar birçok tekniği içinde barındıran medikal estetik uygulamalardır.

Lazer ile Kırışıklık Tedavisi Nasıl Yapılır?

Cildin pürüzsüz ve genç görünmesini sağlayan lazerle kırışıklık yöntemi uzmanlarımız tarafından yapılan muayeneler sonucunda uygulanacak olan tedavi işlemine başlanır. Ciltteki problemli alanlara lazer ışınları gönderilerek yıpranmış hücreler ve kolejenler yok edilir. Yapılan işlem sonrası yenilenen kolajen cilde parlak ve genç bir görünüm kazandırarak cilt tonu farkını azaltır.

Lazer ile Kırışıklık Tedavisi Avantajları

Daha parlak ve canlı bir cilde sahip olmak için bıçak altına yatmadan mükemmel sonuçlara ulaşabileceğimiz bir yöntem olan lazerle kırışıklık tedavisi günümüzde en çok tercih edilenler arasındadır. Hem daha güvenli hem de daha kalıcı sonuçlar için lazerle kırışıklık tedavisi seçilebilecek en doğru yöntem olarak günümüzde popülerliğini korumaktadır. Gözle görülebilir sonuçların elde edildiği bu yöntemle daha genç ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmanız mümkündür.

Lazerle Kırışıklık Tedavisi Yaptıranların Yorumları

Lazer ile kırışıklık tedavisi ağrılı mıdır? Lazerle kırışıklık tedavisinde işlem sırasında kısa süreli ciltte batma hissi duyulur lazer işlemi bittiğinde genellikle ciltte hiçbir ağrı kalmamaktadır. Cilt yüzeyinde geçici bir kızarıklık meydana gelir.

Lazer ile kırışıklık tedavisi kalıcı mıdır? Lazerle kırışıklık tedavisi ciltteki uygulama alanına ve yapılacak olan lazer sistemine göre kalıcılık süresi değişmektedir. Bu tedavinin sonuçlarından uzun süre yararlanmak için çevresel faktörlerin etkilerini en aza indirmek gerekir bu sayede ciltte kalıcılık süresi artar.

Lazer ile Kırışıklık Tedavisi Fiyatları

Kişinin yaşına, uygulandığı bölgeye, kullanılan cihazlara ve uygulanacak seans sayısına göre fiyatlarımız değişmektedir. Lazer ile kırışıklık tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazerle Kırışıklık Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    Randevu Al

    Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

    Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

      (0)Seçilen Hizmet