Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Burun Kenarı Kırışıklığı

Burun Kenarı Kırışıklığı

Burun Kenarı Kırışıklığı; Yüz orta hattında estetik görünümü bozan Burun Kenarı Kırışıklığı burun kenarından dudak ve çeneye uzanan oluk şeklindeki ya da ince çizgiler şeklindeki kırışıklıklar olarak ifade edilmekte olup, Burun Kırışıklığı Tedavisi Nasıl Uygulanır? Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Burun Kenarı Kırışıklığı

Burun kenarı kırışıklığı burun kenarından dudak ve çeneye uzanan bazı kişilerde oluk şekli dediğimiz biçimde bazılarında ise ciltte ince çizgiler şeklindedir. Nazolabial kırışıklık adını da alan bu orta veya derin çizgiler zamanın bize bıraktığı istemsiz izlerdir.

Kırışıklık Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
Kırışıklık Tedavisi
Ameliyatsız estetik uygulamalar içerisinde yer alan Cilt Kırışıklık Tedavisi cilt kırışıklarında cilt kusurlarını onararak, daha gergin bir cilde sahip olunmasına yardımcı olan tedavi prosedürleridir.

Burun Kırışıklığı Tedavisi Nasıl Yapılır?

Burun  kırışıklığı bağ dokusunun dolgu enjeksiyon uygulamaları içinde kullanılan dolgu maddesi olan hyaluronik asit ile ince iğnelerle enjekte edilir. Hastanın yaşı, yaşam şekli, çevresel koşulları da göz önüne alındığı zaman daha iyi bir analiz sonucuna ulaşacak olan uzmanımız gerekli incelemeleri yapar.

Bulunduğu tespite göre kişiyi işleme hazırlar ve ağrı duymaması için uyuşturucu etkili krem bölgeye sürülür. Daha sonra küçük iğneler yardımıyla bağ dokuyu harekete geçirecek dolgu enjekte edilir. Böylelikle o bölgede bir yenilenme süreci başlar. İşlem bittikten sonra hafif kızarıklık oluşabilir ve geçici olduğu için herhangi bir iz kalmaz.

Burun Kenarı Kırışıklığı Tedavisi Avantajları

Burundan dudak kenarına bazen çeneye kadar uzanan kırışıklığın en iyi tedavi yöntemi neşter kullanılmadan küçük iğne yardımıyla o boşluğun dolgu ile doldurulması yöntemidir. Direkt bağ dokusunu harekete geçirdiği için içten bir etki göstererek hacim kazandırılır.

Hatta işlemin ne kadar etkili olduğunu görebilmek için bir tarafı yaptıktan sonra diğer tarafla karşılaştırma imkanına sahipsiniz. Böylelikle kısa sürede ameliyatsız nasıl bir anlık iyileşmeye tanıklık ettiğinize şaşıracaksınız. Ayrıca mimiklere de herhangi bir zarar vermeyen bu dolgu işlemi tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer alır.

Burun Kırışıklığı Tedavisi Yaptıranların Yorumları

Burun Çevresi Kırışıklığı Tedavisi Kalıcı mıdır?: Kalıcılık doğrudan fiziksel ve çevresel faktörlere bağlı olduğundan buna göre de değişkenlik gösterir. Belli aralıklarla estetik işlemin tekrar edilmesi gerekebilir. Bu süre kişiye bağlı değiştiği için uzmanımız ön muayene sonrası size bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgiler sunar.

Burun Kenarı Kırışıklığı Tedavisi Ağrılı mıdır?: Burun kenarına dolgu enjekte ederken bu bölgeye önce anestezik krem sürüldüğünden ağrı oluşmaz. Kişi kolaylıkla günlük yaşantısına dönebilir.

Burun Kenarı Kırışıklığı Fiyatları

Burun kenarı kırışıklığı tedavisi oluğun durumuna ve yapılacak dolgu miktarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi almak için sizleri polikliniğimize bekleriz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Burun Kenarı Kırışıklığı Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    Randevu Al

    Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

    Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

      (0)Seçilen Hizmet